Ağva Düğün Fotoğrafçısı Ağva Fotoğrafları

Profesyonel fotoğrafçı Mehmet Akif Kolay düğün ve nişan fotoğraf çekimlerinde size özel en iyi kareleri sunuyor.Ağva düğün fotoğrafçısı sevgi dolu birliktelikle başlayıp ömür boyu beraberliğe sözleşip hayatınızda hep o anı düşlediğiniz ve o gün yaklaştıkça giderek kalp atışların yükseldiği o mutlu gün ”düğün gününüz”. Bu mutlu gününüzün tüm doğallıyla düğün fotoğrafçısı Mehmet Akif Kolay İstanbul’un deniz,doğa ve kültürel miraslar alanlarında benzersiz muhteşem fotoğraf kareleri ile herkesin bu mutluluğunuza eşlik etmesini sağlar.Sizde bu gününüzü şansa bırakmayıp fotoğraf çekimi ile bilgi ve detaylar hakkında 0535 951 26 93 telefondan ulaşabilirsiniz.

ağva da düğün nişan fotoğraf çekimleri

ağva sahil düğün nişan çekimleri

gün batımı düğün fotoğrafları

ağva düğün fotoğrafları gizem & mustafa

Ağva Düğün Fotoğrafçısı Nişan Düğün Fotoğraf Çekimi

Her geçen yıl nişan ve düğün fotoğraflarında İstanbul’da fotoğraf çekim mekanları için biz ve çiftler tarafından yeni arayışlar içindeyiz.İstanbul şehir içi mekanlarda hem bu mekanlarda çiftlerin fotoğraf çekiminin fazla oluşu hemde rahat bir ortam sağlanamaması nedeniyle çiftler artık İstanbul’un sınırlarını tercih etmeye başladı.Bu mekanlardan biri de Ağva. Deniz,nehir,göl ve doğa ile iç içe olan bu mekanlarda Nef Fotoğrafçılık benzersiz doğal fotoğraf kareleri ile çiftlerimizin beğenisine sunuyoruz.

Ağva Düğün Fotoğrafçısı Düğün Paketleri

ağva düğün fotoğrafçısı

EKONOMİK PAKET NİŞAN DÜĞÜN FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Birlikte belirlenecek açık mekanlarda yapılacak 2 saatlik gelin damat çekimi yaklaşık 300-400 fotoğraf çekimi DVD’de yüksek çözünürlükte teslim.

 • 1 adet 35 x 65 Panoramik Albüm
 • 2 adet Aile Cep Albümü
 • 1 adet 50 x 70 poster

düğün fotoğrafçısı ağva

STANDART PAKET NİŞAN DÜĞÜN FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Ağva düğün fotoğrafçısı birlikte belirlenecek açık mekanlarda yapılacak 3 saatlik gelin damat çekimi yaklaşık 400-500 fotoğraf çekimi,çekilen tüm fotoğraflar yüksek çözünürlükte DVD’de teslim edilecektir.

 • 1 adet 35 x 65 Panoramik Albüm

Panoramik Albüm 40 fotoğraftan oluşturulmuş 35×65 boyutlarında panoramik albüm. Bu albümden yer alacak tüm fotoğraflar seçilerek size özel tasarımla yerleştirilecek ve albüm sayfaları özel fotoğraf kağıdına basılarak ciltlenecektir. Albüm kapağı suni deri veya kanvas üzerine UV baskı tekniği ile basılacaktır.

 • 2 adet Aile Albümü (20X40 cm)
 • 1 adet Cep Albüm
 • 1 ad 50 cm x 70 cm Poster

ağva düğün fotoğrafçısı

Ağva Düğün Fotoğrafçısı Destan Paketi

Düğün hikayesi fotoğrafçısı düğün günü sabahın erken saatlerinden akşama kadar, günün tüm özel anlarını içeren fotoğraf çekimi yapar. Çekimler sabah kuaförde başlar, gelin makyajı yapılması, gelinlik giyilmesi, damatla ilk karşılaşma, evden kız alma, dış mekan romantik çekimlerini içerir, ilk dansa kadar devam eder. Günü en iyi şekilde fotoğraflayabilmek için düğünden önce çiftlerimizle bir araya gelerek tüm günü birlikte planlıyoruz.

Kuaför, dış çekimlerin nerede ne zaman gerçekleşeceği, nikah salonuna gidiş, evden kız alma merasimi, akşam yapılacak düğün organizasyonu tek tek ele alınarak ideal bir program hazırlıyoruz. Düğün fotoğrafçısı paketlerimizden “Destan Paketi” tam bir düğün hikayesi çekimidir. Tüm gün çekim, 5 albüm, poster, baskı fotoğraflar.

 • Çekilen Tüm Fotoğraflar (1200-1500 adet) DVD’de yer alır.
 • 1 Büyük Boy Panaromik Albüm (35 x 65 cm)
 • 2 adet Aile Albümü (20X40 cm)
 • 2 adet Cep Albümü
 • 1 adet Büyük Poster baskısı (50×70 cm)
 • 20 ADET (10X15 cm) Baskı Fotoğraf
 • 10 ADET (13X18 cm) Baskı Fotoğraf
 • 10 ADET (15X21 cm) Baskı Fotoğraf

Ağva düğün fotoğrafçısı detaylı bilgi ve rezervasyon için fotoğrafçı Mehmet Akif Kolay 0535 951 26 93 numaralı telefonu arayabilirsiniz.Bizi instagram sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

 

düğün-fotoğrafları

ağva düğün fotoğrafçısıağva düğün fotoğrafçısıağva düğün fotoğrafçısı

(Düğün Fotoğrafçısı 1 , 1 istanbul)